Y1627350R000T9W
MFR.Part #
Y1627350R000T9W
JLCPCB Part #
C4051068
Description
-55℃~+150℃ 350Ω 500mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS