WSL2010R1000DEA18
MFR.Part #
WSL2010R1000DEA18
JLCPCB Part #
C4279884
Package
2010
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 1W ±0.5% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS