RNC70H3483FRB14
MFR.Part #
RNC70H3483FRB14
JLCPCB Part #
C3537311
Description
-65℃~+175℃ 348kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors