SDR10EZPJ1R6
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPJ1R6
JLCPCB Part #
C7357026
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS