WSL0805R1500DEA18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSL0805R1500DEA18
JLCPCB Part #
C4213141
Package
0805
Description
-65℃~+170℃ 150mΩ 250mW ±0.5% ±75ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS