WKP152MCPEJ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WKP152MCPEJ0KR
JLCPCB Part #
C1640064
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS