WFC1206R1000FE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WFC1206R1000FE66
JLCPCB Part #
C4148358
Package
1206
Description
-55℃~+170℃ 100mΩ 500mW ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS