W1X223SCVPPNKR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
W1X223SCVPPNKR
JLCPCB Part #
C1644205
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-20%~+50% -40℃~+125℃ 22nF 275V X1 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS