BFC233810154
MFR.Part #
BFC233810154
JLCPCB Part #
C3784278
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 440V、1kV ±20% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS