W1X103MCVCF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
W1X103MCVCF0KR
JLCPCB Part #
C1643289
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 275V X1 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS