SIHP15N60E-E3
MFR.Part #
SIHP15N60E-E3
JLCPCB Part #
C3290468
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35nF 15A 180W 280mΩ@10V 4V 5pF 600V 70pF 78nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS