592D336X0010D2W15H
MFR.Part #
592D336X0010D2W15H
JLCPCB Part #
C1963288
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 300mΩ 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS