VY2332M35Y5VS6TV0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VY2332M35Y5VS6TV0
JLCPCB Part #
C3285643
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 300V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS