VY1681M31Y5UQ6UL0
MFR.Part #
VY1681M31Y5UQ6UL0
JLCPCB Part #
C1626482
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 680pF 760V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS