VY1330K31Y5SQ6TV0
MFR.Part #
VY1330K31Y5SQ6TV0
JLCPCB Part #
C2230021
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 33pF 760V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS