VX60M45C-M3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX60M45C-M3/P
JLCPCB Part #
C6750181
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 30A 350uA@45V 45V 620mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS