VX40M45C-M3/P
MFR.Part #
VX40M45C-M3/P
JLCPCB Part #
C7116944
Description
1 Pair Common Cathode 20A 250uA@45V 45V 600mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS