VX40M60C-M3/P
MFR.Part #
VX40M60C-M3/P
JLCPCB Part #
C7149900
Description
1 Pair Common Cathode 20A 500uA@60V 60V 620mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS