VX60M60C-M3/P
MFR.Part #
VX60M60C-M3/P
JLCPCB Part #
C7413876
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 30A 600uA@60V 60V 660mV@30A TO-220AB Schottky Diodes ROHS