RNC60H2981DSB14
MFR.Part #
RNC60H2981DSB14
JLCPCB Part #
C1450409
Description
-65℃~+175℃ 2.98kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors