VX40M120CHM3/P
MFR.Part #
VX40M120CHM3/P
JLCPCB Part #
C6926124
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 550uA@120V 840mV@20A TO-220AB Schottky Diodes ROHS