VX30170CHM3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX30170CHM3/P
JLCPCB Part #
C6000399
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100uA@170V 15A 170V 260A 840mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS