ORNTA10-1T1
MFR.Part #
ORNTA10-1T1
JLCPCB Part #
C1731031
Description
100mW 1kΩ、10kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS