VX20170C-M3/P
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VX20170C-M3/P
JLCPCB Part #
C5830756
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 10A 170V 50uA@170V 840mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS