VS-VSKN41/12
MFR.Part #
VS-VSKN41/12
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.2kV 100A 2.5V 200mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS