RNX07520M0FKR6
MFR.Part #
RNX07520M0FKR6
JLCPCB Part #
C1828372
Description
-55℃~+225℃ 20MΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS