VS-VSKH105/12
MFR.Part #
VS-VSKH105/12
Description
-40℃~+130℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.2kV 150mA 2.5V 235A 250mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS