VS-C10ET07T-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-C10ET07T-M3
JLCPCB Part #
C3760008
Package
TO-220AC
Description
1.8V@10A 10A 55uA@650V 650V TO-220AC Schottky Diodes ROHS