VS-80APS16-M3
MFR.Part #
VS-80APS16-M3
JLCPCB Part #
C7425128
Package
TO-247AC3L
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.15kA 1.17V@80A 1.6kV 100uA@1600V 80A TO-247AC3L Switching Diodes ROHS