VS-10BQ030-M3/5BT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-10BQ030-M3/5BT
JLCPCB Part #
C413467
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1A 30V 420mV@1A 430A 500uA@30V DO-214AA(SMB) Schottky Diodes ROHS