VS-80APS08-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-80APS08-M3
JLCPCB Part #
C468126
Package
TO-247AC-3
Description
-40℃~+150℃ 1.17V@80A 1.5kA 100uA@800V 800V 80A Independent TO-247AC-3 Diodes - General Purpose ROHS