VS-72CPQ030-N3
MFR.Part #
VS-72CPQ030-N3
JLCPCB Part #
C2962726
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.9uA@30V 2.18kA 30V 35A 510mV@35A TO-247-3 Schottky Diodes ROHS