VS-6TQ035-M3
MFR.Part #
VS-6TQ035-M3
JLCPCB Part #
C7389040
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 35V 690A 6A 730mV@12A 800uA@35V TO-220AC Schottky Diodes ROHS