VS-60EPF10-M3
MFR.Part #
VS-60EPF10-M3
JLCPCB Part #
C506455
Package
TO-247AC-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 1.4V@60A 100uA@1.2kV 480ns 60A 830A TO-247AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS