VS-60APU02-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60APU02-N3
JLCPCB Part #
C506452
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 200V 28ns 50uA@200V 60A 800A 980mV@60A TO-247AC-3 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS