VS-50TPS12L-M3
MFR.Part #
VS-50TPS12L-M3
JLCPCB Part #
C468105
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.2kV 1.32V 1.5V 100mA 300mA 79A TO-247AD Thyristors (SCR)/Modules ROHS