VS-48CTQ060-N3
MFR.Part #
VS-48CTQ060-N3
JLCPCB Part #
C506524
Package
TO-220AB-3
Description
1 Pair Common Cathode 20A 2mA@60V 60V 830mV@40A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS