VS-40TPS12A-M3
MFR.Part #
VS-40TPS12A-M3
JLCPCB Part #
C335782
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 1.2kV 1.85V 150mA 2.5V 2.5W 200mA 55A 600A TO-247AC Thyristors (SCR)/Modules ROHS