MMA02040C4121FB300
MFR.Part #
MMA02040C4121FB300
JLCPCB Part #
C4200991
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 400mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS