Y0007123R230T9L
MFR.Part #
Y0007123R230T9L
JLCPCB Part #
C1473308
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 123.23Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS