VS-35APF12L-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-35APF12L-M3
JLCPCB Part #
C17537333
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1.2kV 1.47V@35A 35A TO-247AD Switching Diodes ROHS