VS-30EPU12L-N3
MFR.Part #
VS-30EPU12L-N3
JLCPCB Part #
C468082
Package
TO-247AD-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2kV 145uA@1.2kV 2.15V@30A 220ns 30A TO-247AD-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS