VS-30CTQ080S-M3
MFR.Part #
VS-30CTQ080S-M3
JLCPCB Part #
C7389026
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 15A 550uA@80V 80V 860mV@15A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS