RER65F17R8RCSL
MFR.Part #
RER65F17R8RCSL
JLCPCB Part #
C6385986
Description
10W 17.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance