VS-20TQ045-M3
MFR.Part #
VS-20TQ045-M3
JLCPCB Part #
C3758531
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.8kA 2.7mA@45V 20A 45V 730mV@40A TO-220AC Schottky Diodes ROHS