VS-20TQ040-M3
MFR.Part #
VS-20TQ040-M3
JLCPCB Part #
C7413495
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.8kA 2.7mA@40V 20A 40V 730mV@40A TO-220AC Schottky Diodes ROHS