VS-20L15TS-M3
MFR.Part #
VS-20L15TS-M3
JLCPCB Part #
C6326369
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
10mA@15V 15V 20A 410mV@19A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS