IHSM3825RE100L
MFR.Part #
IHSM3825RE100L
JLCPCB Part #
C1335877
Package
SMD,11.2x6.4mm
Description
1.36A 10uH 126mΩ ±15% SMD,11.2x6.4mm Power Inductors