VS-20ETF10S-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-20ETF10S-M3
JLCPCB Part #
C17620273
Package
TO-263AB
Description
-40℃~+150℃ 1.31V@20A 1kV 20A 400ns TO-263AB Switching Diodes ROHS