VS-20ETF10-M3
MFR.Part #
VS-20ETF10-M3
JLCPCB Part #
C17630471
Package
TO-220AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@20A 100uA@1000V 1kV 20A 320A 95ns TO-220AC Switching Diodes ROHS